Daha detaylı görüntü için
mobil cihazı yatay çeviriniz

Jakuzi ve Hidromasajlı Küvet

Jakuzi ve Hidromasaj Havuzu Nasıl Yapılır?

Sauna Dekor Spa & Solutions olarak; jakuzi ve hidromasaj havuzu projelerindeki estetik tasarımlarımız ve deneyimimiz ile, dünyanın en büyük Jakuzi & Hot Tub markalarının temsilciliğini yapıyoruz. Jakuzi ve Hidromasaj havuzları, vücudun rahatlamasını sağlarken aynı zamanda tedavi de etmektedir.

Hidromasajlı sistem, vücudu rahatlatmak ve tedavi etmek için ısı, yüzdürme ve masaj olmak üzere üç yöntem kullanır. Jakuzi ve hidromasajlı sistemde rahatlama, tedavi, gevşeme ve uzman masajı gibi farklı masaj teknikleri de bulunmaktadır. Kişi istediği bir masaj tekniğini seçerek suyun verdiği rahatlamayla beraber harika bir banyo keyfi yaşar.

 

Jakuzi ve Hidromasaj Havuzu İmalatının Aşamaları

Jakuzi ve hidromasaj havuzları , filtre tekniğine sahip olarak veya her seferinde temiz su ile yeniden doldurularak sonrasında boşaltılmak üzere, yalnızca masaj donanımları ile donatılmış olarak kurulabilir.

Su ile havanın hidromasaj ve sirkülasyon pompasıyla karışıp suya hareket kazandırması gereklidir. Jakuzi ve hidromasaj havuzu imalatı sırasında, suyun sızma yapmaması gerekir; bu durum kullanıcının jakuzi kullanım konforunu ve bakım kolaylığını önemli ölçüde etkilemektedir.

Jakuzi ve hidromasaj havuzları, belirli bir havuzun uygun bir alanında da uygulanabilirler, tümüyle bağımsız olarak da üretilebilirler. Jakuzi ve hidromasaj havuzu imalatındaki temel aşamalar; filtrasyon, dezenfeksiyon ve su temizleme sistemi, sirkülasyon ve hidromasaj pompası uygulaması, kromaterapi led aydınlatma elemanlarının kurulumu, hidromasaj ünite ve malzemeleri ve jakuzi ısıtma sistemi olarak örneklendirilebilir. Bunlara ek olarak, farklı jakuzi ve hidromasaj havuzu modelleri için aromaterapi, ses sistemi, ısı eşanjörü, ışıklı şelale jeti gibi farklı ekstra özellikler de mevcuttur.

 

Jakuzi ve Hidromasaj Havuzu Yapımında Kullanılan Malzemeler 

Hidromasaj amacıyla yapılan bu havuzlar, birçok aromaterapiyi içerisinde bulundurur ve kullanıcılara eşsiz bir spa deneyimi yaşatır. Suyun temiz kalabilmesi için, filtrasyon veya su temizleme sistemi kurulmalıdır. Bu sayede su, her an berrak ve hijyenik kalabilecektir. Özellikle kalabalık jakuzi kullanımlarında dezenfeksiyon sistemi kurulması, havuzun sağlıklı ve konforlu bir deneyim sunmasını sağlamaktadır.

Jakuzi ve hidromasajlı küvet yapımında kullanılan hidromasaj ve sirkülasyon pompası, suya hareket kazandırarak suyun vücuda masaj yapmasını sağlayacaktır. Kromaterapi ve led aydınlatma kurulumu sırasında özel ışıklı ledler, jakuzi içerisine yerleştirilir. Bu uygulamalar sırasında kaliteli malzeme kullanılması ve uzman bir ekiple çalışıyor olunması oldukça önemlidir.

Jakuzi ve hidromasaj havuzu filtrelerinde de diğer havuzlarda olduğu gibi, suya dayanıklı malzemelerin kullanılması gerekmektedir. Ayrıca kullanılacak tüm jakuzi ve hidromasaj havuzu malzemelerinin sızdırma, çatlama veya dökülme yapmayacak kalitede olmaları gereklidir.


Jakuzi ve Hidromasaj Havuzu Yapımının Maliyeti

Jakuzi ve hidromasaj havuzu maliyeti; jakuzi ölçüleri, uzanma ve oturma yeri sayısı, net ağırlık, kullanılan malzeme kalitesi ve jakuzinin donanım özellikleri gibi birçok faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Sauna Dekor Spa & Solutions olarak, hayalinizdeki jakuzi ve hidromasaj havuzu için fiyat teklifi ve detaylı bilgi alıp kafanıza takılan tüm soruları sorabileceğiniz uzman teknik ekibimizle birlikte, her türlü hizmeti müşterilerimize sunmaktayız.


Jakuzi ve Hidromasaj Havuzu Modelleri ve Fiyatları

Jakuzi ve hidromasaj havuzu modelleri , kullanıcıların jakuzi tasarımında beklediği donanım ve özelliklere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Tekli ve çoklu kullanımlar için farklı boyutlarda birçok jakuzi ve hidromasaj havuzu modeli bulunmaktadır.

Sauna Dekor Spa & Solutions ekibiyle iletişime geçerek, sizlere en uygun jakuzi ve hidromasaj havuzu modeli için danışmanlık hizmeti alabilir; jakuzi ve hidromasaj havuzu fiyatları için de detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Facebook Twitter Instagram Youtube Linkedin Pinterest