Sauna Bakımı ve Servisi

Sauna Bakımı ve Servisi

Elektro-Mekanik 

Saunanızın bakımında öncelik olarak teknik ekibimiz saunanızın ısıtıcısı, elektrik kablolaları,rezistansları ve kontrol ünitesinin kontrolleri sağlanır. Bu parçalarda temizlik ve onarım sonrasında değişim gereken koşullarda, sizlere bildirilerek değişim onayları alınır. Ürünlerin tamamen değişmesi gereken koşullarda Avusturya menşeili distirbütörlüğünü yaptığımız Sentiotec® markalı sauna ıstıcısı ve kontrol panelleri ile sizlere ürün sunulacaktır.

Ahşap Bakımı

Ekibimiz tarafından temizlik ve saunanızın ahşaplarının temel kontrolleri gerçekleştirilir. Tahribata uğramış parçalar değiştirlerek saunaızın yep yeni bir görünüm alması sağlanır. Temizlik sırasında kolaylaştırmak için, kulpları ve döşeme tahtalarını iyi bir ahşap dolgu macunu veya poliüretan kaplama uygulaması sağlanır. Sauna bakımınız sırasında  bir el fırçası ile temizlik yapılır. Fırçayı su kovasına batırarak ve bankların, duvarların, sırtlıkların vb.hızlı bir şekilde temizlenmesini sağlanır. Ayrıca özel sauna temizlme solüsyonu ile tüm saunanızın ahşap yüzeyleri temizlenerek zımparalama işlemi yapılır. 

Sauna Taşı ve Aksesuar

Uzun yıllar kullanım sonucu yıpranan sauna taşlarınız bakım ve servis kapsamında değiştirlicektir. Ayrıca aksesuarlarınızın da kontrolleri sağlanarak onayınız ile değişimleri gerçekleştrilir. 

Bakım Onarım ve Servis Hizmeti almak istiyorum

Bakım Onarım ve Servis Hizmeti almak istiyorum

+90 212 549 87 84
Facebook Twitter Instagram Youtube Linkedin Pinterest